Липень 21

ІНСТРУКЦІЇ

Інструкція

Ми починаємо підготовку до ЗНО 2017 року.

Щоб наша з Вами робота проходила в ефективному ключі маємо дотримуватись простих правил!!!

Для того щоб добре підготуватись до фінального тестування мають бути такі умови:

  • систематична робота учня
  • проста та логічна інформація для вивчення

Обидва елемента залежать як від учня так і від вчителя. І ми готові  Вам в цьому допомогти!!!

Весь курс Історії України  розділено на 27 тем, кожна з тем умовно розрахована на один – два тижні навчання. Протягом тижня ми рекомендую дотримуватись такого темпу:

Понеділок –  ви отримуєте доступ до нової теми. Протягом дня необхідно ознайомитись з конспектом уроку (прочитати його повністю, не намагаючись запам’ятати дати), продивитись презентацію (якщо вона передбачена темою. (На все потратити не більше 40 хв., за необхідності поставити таймер 🙂

Вівторок –  проглядаєте презентацію, відео, і намагаєтесь запам’ятати виділені дати та поняття.

Середа – Ще раз прочитати конспект уроку та дати відповідь на тестові завдання до теми.

Четвер – спілкування з вчителем за допомогою засобів онлайн зв’язку (Skype-конференція, вебінар). На цій онлайн зустрічі прослухаєте короткий виклад теми з наголошенням на окремі дуже важливі питання. Зможете поставити запитання в реальному часі.

П’ятниця – Ви отримуєте індивідуальне завдання по темі (тест), який повинні виконати до 21.00 суботи і надіслати викладачу.

Субота, неділя – вивчення історії на Ваш розсуд.

Також є групи в соціальних мережах ВКонтакті та Фейсбуці (до однієї з них), до яких маєте долучитись та слідкувати за постами. Інформація оновлюється кілька разів на тиждень. Розміщено як інформацію по історії України (статті, видео, фото), але й інформація щодо проведення ЗНО. Під кожним постом треба залишити коментарій та відзначити Like, і це означатіме, що ви з постом ознайомились.

Це дозволить Вам завжди бути “в темі” :-))

Це рекомендація!! Але дотримуючись цих простих правил, Ви зможете в стабільному темпі, дуже ефективно запам’ятовувати весь матеріал.

Ви можете вивчати інформацію в притаманній для Вас манері, але зустріч з вчителем відбувається в четвер (день може бути змінено за домовленістю) і контрольний тест надсилається в п’ятницю (день залежить від дня зустрічі з вчителем).

Протягом тижня на всі запитання отримаєте відповідь за допомогою наших контактів.

 

Розглянемо структуру конспекту уроку


Нижче розміщено фрагмент конспекту по темі Київська РУсь. Текст складається з пунктів, де викладено основну тему. Крім того є виділені участки, які більш детально розкривають окремі питання. Синім кольором виділено слова натиснувши курсором на які, зможете перейти до інших інтернет-ресурсів, де за бажанням можна більш глибше ознайомитись з поняттям. Все що виділено ЖИРНИМ чорним кольором є обов’язковим до запам’ятовування.

 

Як Бачите – Все Легко!!!

Якщо Виникають Запитання – Пишіть Нам!!!

Facebookgoogle_pluslinkedin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *